سیم خاردار

ارسال به سراسر کشور

ارائه فاکتور رسمی

فروش حضوری

ارتباط با کارشناسان فروش

تاریخ بروزرسانی 26ام خرداد 1403

نام محصولواحد فروشقیمت روزثبت سفارش
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60کلاف6.600.000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90کلاف8.000.000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60کلاف5.500.000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90کلاف6.700.000 ریالثبت
سیم خاردار خطی تبریکیلوگرم800.000 ریالثبت
سیم خاردار خطی سوزنیکیلوگرم370.000 ریالثبت

انواع سیم خاردار

سیم خاردار یکی از محصولات مفتولی تولید شده از فولاد نرم است. برای تولید سیم خاردار از سیم مفتول استفاده می کنند. این محصول در کنار تیر حصار یا پایه فنس و توری حصاری و دیگر متعلقات فنس کشی، پروژه ی تکمیل حصار و فنس پیرامونی یک محدوده را به سرانجام می رساند. از این رو انتخاب نوع سیم خاردار، سیم خاردار با قیمت مناسب و متناسب با حصار می تواند در روند پروژه، هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ کیفیت، تاثیر دو چندانی ایجاد نماید.

 

در یک تحقیق با موضوع انواع سیم خاردار، نزدیک به هشتصد نوع مختلف سیم شناسایی گردید و مشخص گردید که این گوناگونی انواع می تواند در جنس و سایز سیم اصلی، خار یا تیغ آن و همچنین در روش به کار گیری سیم خاردار باشد. تصویر شماره 1 یکی از قدیمی ترین انواع سیم خاردار را نشان می دهد. کاربرد سیم خاردار مشخص و واحد است. و آن استفاده در حصار کشی می باشد. اما اینکه حصار در چه مکان هایی قرار می گیرد عملا تنوع کاربرد برای این محصول مفتولی ایجاد نموده است. برای مثال حصار می تواند برای یک مزرعه کوچک یا یک دامداری محلی باشد. می تواند برای کشتزارهای بزرگ در نظر گرفته شود. سیم خاردار می تواند در حصار کشی یک پروژه ی صنعتی موقت نقش داشته باشد. سیم خاردار می تواند در محصور کردن یک پتروشیمی کوچک به کار رود. و صدها نوع کاربرد حصار کشی متفاوت می توان برای سیم خاردار شناسایی و معرفی نمود.

 

شما می توانید قیمت انواع سیم خاردار و انواع دیگر توری و مفتول مانند توری پرسی، توری مرغی، مفتول مسی و گالوانیزه، مفتول استیل و …را در سایت فولکا مشاهده بفرمایید و جهت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

سیم خاردار حلقوی

برای تولید سیم خاردار حلقوی از فولاد استفاده می‌کنند و برخی مواقع فنر نیز در تولید آن به کار برده می‌شود. این سیم‌ها در مقایسه با نوع خطی مستحکم‌تر بوده و قابلیت بهتری دارند. فرایند تولید سیم خاردار حلقوی اینگونه است که ابتدا مفتول‌های گالوانیزه‌ای را آماده کرده و از میان آن‌ها دو رشته خار به دور مفتول اصلی پیچیده می‌شود و سیم خاردار حلقوی تولید می‌شود.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیم خاردار فنری می‌توان به  کشش فوق العاده بالا اشاره کرد. مقاومت و استحکام این محصول باعث شده محبوبیت زیادی در میان خریداران داشته باشد.

سیم خاردار حلقوی کاربرد‌های بی‌شماری دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به، حصار کشی اطراف ساختمان، باغ‌ها، پادگان، مکان‌های نظامی و… اشاره کرد.

سیم خاردار حلقوی
سیم خاردار تبری

سیم خاردار تبری

یکی از جدیدترین سیم‌ خاردار‌ها، نوع تبری است. این سیم‌‌ها زمانی که روی رشته مفتول در یک راستا قرار می‌گیرد ضخامت ۳ میلی‌متری دارد. روی بدنه آن تیغه یا خار‌هایی به طور منظم تعبیه شده است. این خار‌ها از لایه ورق گالوانیزه ساخته شده‌اند و قطر آن‌ها از ۶۰ الی ۹۰ سانتی‌متر متغییر می‌باشد. وزن کلاف سیم خاردار تبری ۶۰سانتی متری، ۸ کیلوگرم بوده و وزن کلاف سیم خاردار تبری ۹۰ سانتی‌متر 10.5 کیلوگرم است.

روکش گالوانیزه‌ای در این محصول باعث شده دوام و ماندگاری آن بالا باشد. علاوه بر این به کارگیری سیم خاردار تبری به زیبا سازی محیط نیز تاثیر بسیاری میگذارد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیم خاردار فنری می‌توان به  کشش فوق العاده بالا اشاره کرد. مقاومت و استحکام این محصول باعث شده محبوبیت زیادی در میان خریداران داشته باشد.

سیم خاردار حلقوی کاربرد‌های بی‌شماری دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به، حصار کشی اطراف ساختمان، باغ‌ها، پادگان، مکان‌های نظامی و… اشاره کرد.

سیم خاردار خطی

همان طور که از نامش مشخص است سیم خاردار خطی به صورت موازی و صاف نصب می‌شود. بیش‌ترین کاربرد آن در حصارکشی باغ، زمین کشاورزی، محوطه کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها و… است.

برای تولید سیم خاردار خطی از مفتول گالوانیزه گرم بهره می‌برند تا به عنوان ارزان‌ترین سیم خاردار قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته باشد. دلیل استفاده از این محصول برای حصار کشی این است که در برابر سرما، گرما، زنگ‌زدگی، آب و خوردگی مقاومت بالایی دارد.

فرایند تولید این سیم خاردار‌ها این گونه است که مفتول رشته‌ای دور یک محور پیچیده می‌شود. سیم‌های خطی به آسانی باز و بسته می‌شوند قابلیت انعطاف‌پذیری آن باعث شده مانع عبور حیوانات به محوطه شود. وزن آن‌ها به قدری سبک بوده که حمل و نقل آن به راحتی امکان‌پذیر می‌باشد. قطر سیم خاردار خطی ۱۰۰ سانتی متر است. جهت سفارش می‌توانید این محصول را با ضخامت‌های مختلف تهیه کنید.

فرایند تولید سیم خاردار خطی همانند سیم خاردار حلقوی است. تنها تفاوت آن‌ها در عدم استفاده از بست است. همین امر موجب شده کار با این سیم خاردار دشوار باشد و راه‌اندازی آن نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد.

line wire
سیم خاردار تبری

سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی همان سیم خاردار حلقوی خطی است که در ادامه انواع آن را توضیح می دهیم.

سیم خاردار اسرائیلی به دو دسته سیم خاردار حلقوی اسرائیلی و خطی تقسیم می‌شود. در ادامه هر کدام را به صورت مختصر بیان می‌کنیم.

این سیم خاردار به خودی خود، به دو نوع سیم خاردار تراکم بالا ۵ بست و سیم خاردار تراکم پایین ۳ بست تقسیم می‌شود.

سیم خاردار اسرائیلی تراکم بالا ۵ بست: در این نوع سیم خاردار اسرائیلی بست‌های مختلفی به کار رفته و همین موضوع باعث شده وزن نسبتا سنگینی داشته باشد. برای پوشش‌دهی کامل خرید سیم‌ خاردار اسرائیلی حلقوی فراموش نکنید.

سیم خاردار اسرائیلی تراکم پایین ۳ بست: این سیم خاردار نسبت به نوع ۵ بست، بست کم‌تری دارد و وزن آن سبک است. این مسئله سبب شده فاقد پوشش‌دهی  باشد همچنین نصب آن نسبت به سیم خاردار سخت‌تر است.

هر کلاف سیم خاردار چند متر است؟

طول و وزن هر کلاف خاردار متفاوت است. اما به طور کلی هر کلاف سیم خاردار حدود ۲۵ کیلوگرم وزن داشته و طول آن نیز به ۲۰۰ متر می‌رسد. هر متر از سیم خاردار حلقوی ۱ کیلوگرم وزن دارد.

قیمت سیم خاردار باغی

قیمت سیم خاردار باغی با توجه به عوامل مختلفی از قبیل، جنس، متریال و.. تعیین می‌شود. فولکا با چندین سال سابقه در تولید، فروش و نصب انواع سیم‌های خاردار توانسته بهترین خدمات رو به نحوه مطلوب به مشتریان ارائه دهد. شما می‌توانید سیم خاردار مورد نظر را با وزن، مدل، سایز و سایر مشخصات از این مجموعه خریداری کنید و برای نصب هم از کارشناسان و پرسنل ما کمک بگیرید.

خرید سیم خاردار

هنگام خرید سیم خاردار ابتدا به مواد استفاده دقت کنید سپس سیم را متناسب را نوع مکان خود خریداری نمایید. جنس سیم خاردار اولین نکته‌ای است که باید به آن توجه کرد زیرا، این مسئله  کیفیت و طول عمر سیم را تعیین می‌کند. جهت خرید با کیفیت‌ترین سیم‌های خاردار به وب سایت فروشگاهی معتبر فولکا مراجعه کنید. این مجموعه با سال‌های تجربه در زمینه فروش سیم‌های خاردار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

جهت استعلام قیمت سیم خاردار  می‌توانید با شماره‌های درج شده روی سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت شما را در خصوص قیمت و نحوه خرید راهنمایی کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

هر کیلو گرم سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 شما چند متر میشه؟

با سلام. هر کیلوگرم سیم خاردار حلقوی تقریبا 1 کیلوگرم است و هر کلاف بین 6 تا 10 متر