بزرگترین بازار سیم و مفتول
بزرگترین بازار سیم و مفتول

سیم خاردار

ارسال به سراسر کشور

ارائه فاکتور رسمی

فروش حضوری

تاریخ بروزرسانی 10ام مهر 1402

نام محصولواحد فروشقیمت روزثبت سفارش
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60کلاف285,000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90کلاف340,000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60کلاف250,000 ریالثبت
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 90کلاف365,000 ریالثبت
سیم خاردار خطی تبریکیلوگرم386,000 ریالثبت
سیم خاردار خطی سوزنیکیلوگرم381,000 ریالثبت

انواع سیم خاردار

سیم خاردار یکی از محصولات مفتولی تولید شده از فولاد نرم است. برای تولید سیم خاردار از سیم مفتول استفاده می کنند. این محصول در کنار تیر حصار یا پایه فنس و توری حصاری و دیگر متعلقات فنس کشی، پروژه ی تکمیل حصار و فنس پیرامونی یک محدوده را به سرانجام می رساند. از این رو انتخاب نوع سیم خاردار، سیم خاردار با قیمت مناسب و متناسب با حصار می تواند در روند پروژه، هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ کیفیت، تاثیر دو چندانی ایجاد نماید.

در یک تحقیق با موضوع انواع سیم خاردار، نزدیک به هشتصد نوع مختلف سیم شناسایی گردید و مشخص گردید که این گوناگونی انواع می تواند در جنس و سایز سیم اصلی، خار یا تیغ آن و همچنین در روش به کار گیری سیم خاردار باشد. تصویر شماره 1 یکی از قدیمی ترین انواع سیم خاردار را نشان می دهد. کاربرد سیم خاردار مشخص و واحد است. و آن استفاده در حصار کشی می باشد. اما اینکه حصار در چه مکان هایی قرار می گیرد عملا تنوع کاربرد برای این محصول مفتولی ایجاد نموده است. برای مثال حصار می تواند برای یک مزرعه کوچک یا یک دامداری محلی باشد. می تواند برای کشتزارهای بزرگ در نظر گرفته شود. سیم خاردار می تواند در حصار کشی یک پروژه ی صنعتی موقت نقش داشته باشد. سیم خاردار می تواند در محصور کردن یک پتروشیمی کوچک به کار رود. و صدها نوع کاربرد حصار کشی متفاوت می توان برای سیم خاردار شناسایی و معرفی نمود.

شما می توانید قیمت انواع سیم خاردار و انواع دیگر توری و مفتول مانند توری پرسی، توری مرغی، مفتول مسی و گالوانیزه، مفتول استیل و …را در سایت فولکا مشاهده بفرمایید و جهت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

[suncode_price_chart_uniq id="260"]

تماس با فروش شرکت

پیمایش به بالا