بزرگترین بازار سیم و مفتول
بزرگترین بازار سیم و مفتول

مفتول 10D21

ارسال به سراسر کشور

ارائه فاکتور رسمی

فروش حضوری

تاریخ بروزرسانی 10ام مهر 1402

نام محصولمحل بارگیریقیمت روز
کلاف مفتول پیچ 1.2کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 1.4 الی 1.6کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 1.7 الی 1.9کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 2.0 الی 2.40کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 2.50 الی 2.90کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 3.0 الی 3.90کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 4.0 الی 4.90کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 5.0 الی 5.80کارخانه تهران
کلاف مفتول پیچ 6.0 الی 6.80کارخانه تهران

کشش مفتول

درگذشته ای نه چندان دور، صنعت کشش مفتول منحصرا در اختیار کشورهای صنعتی قرار داشت  و  تولید مفتول نه  تنها در ایران بلکه در منطقه خاورمیانه نیز صنعتی  ناشناخته  بود. قطعاتی نظیر پیچ و مهره و شبکه های  فلزی  مفتولی بصورت آماده و برای مصرف در صنایع مونتاژ مستقیما از کشورهای صنعتی وارد می شد .

با آغاز جنگ و اعمال برخی تحریم های صنعتی و نیز کاهش درآمدهای نفتی ، صنایع  وابسته  و  عموما مونتاژی  ایران ، در شرایط  سخت و نامناسب و گاهی  تعطیلی کامل قرار گرفتند ، کمبود شدید کالاهای  مصرفی  غربی و اقبال روز افزون  بازار به  محصولات  تولید  داخل ، میل به خودکفایی  را در صنعتگر ایرانی برانگیخت، صنایع مونتاژکار، اقدام به راه اندازی خط تولید با هدف ساخت کامل محصول نمودند.

این صنایع به شدت نیازمند قطعات اتصال دهنده نظیر پیچ و پرچ و مفتولهایی با قطر و طول دقیق و آلیاژهای ویژه ای بودند که باید در داخل کشور ساخته می شد. اولین قدم خرید ماشین آلات کشش  مفتول  بود ، ولی صنعت نوپای ایران  توان  خرید ماشین آلات  نو را نداشت ، برای شروع تنها راه حل مسئله خرید دستگاه های کشش دست دوم خارجی بود. این دستگاه ها نیاز به بازسازی و تعمیر داشتند، باید اپراتور و تکنسین هایی برای راه اندازی و بهره برداری تربیت می شدند، تلاشی بی دریغ و زمانی طولانی لازم بود، که هر رو را به عمر و سرمایه خریدند. پس از دو دهه کار و کسب تجربه، اینک زمینه لازم برای ورود ماشین آلات نو و پیشرفته فراهم شده است، مهندسان صنعت مفتول حتی دانش و جسارت ساخت ماشین آلات مشابه را بدست آورده اند. کار آسان شده است زمینه برای رشد این صنعت فراهم است سرمایه گذاران و صنعتگران دیگری پا به عرصه تولید مفتول میگذارند نیروهای مهندسی و اپراتوری که در پیمایش این مسیر تجربه اندوخته اند سرمایه های غیر قابل انکاری هستند که  به  کارآفرینان جدید می پیوندند دیگر نیازی  به واردات مفتول  سایز شده نیست از قطر   ۱٫۲۰ تا  قطر  ۳۲  میلیمتر با آلیاژهای  مختلف در کارگاه های ایران تولید می شود . امروزه نیاز صنایع پایین دستی به مفتول صنعتی در کوتاه ترین زمان و با دقیق ترین ابعاد در کارخانه های کشش مفتول در تهران و شهرستانها تولید می شود

 

نمودار تغییرات قیمت شاخه مفتول پیچ 1.2

[suncode_price_chart_uniq id="1092"]

تماس با فروش شرکت

پیمایش به بالا