ما را دنبال کنید

بزرگترین بازار سیم و مفتول
بزرگترین بازار سیم و مفتول

قیمت الکترود

ارسال به سراسر کشور

ارائه فاکتور رسمی

فروش حضوری

تاریخ بروزرسانی 1 فروردین 1402
نام محصولنوعسایزبرندمحل بارگیریقیمت روز
الکترود 3 آما E701870183آماکارخانه تهران
الکترود 3 آما E601360133آماکارخانه تهران
الکترود 3 میکا E601360133میکاکارخانه تهران
الکترود 3 میکا E701870183میکاکارخانه تهران
الکترود 4 آما E701870184آماکارخانه تهران
الکترود 4 آما E601360134آماکارخانه تهران
الکترود 4 میکا E601360134میکاکارخانه تهران
الکترود 4 میکا E701870184میکاکارخانه تهران
الکترود 5 آما E701870185آماکارخانه تهران

انواع الکترود

 • پوشش اسیدی: الکترودهای با پوشش اسیدی که از منگنز و سیلیکات آهن ساخته شده اند با داشتن سرباره ضخیم مناسب ترین گزینه برای برطرف کردن عیوب ریخته گری هستند.
 • پوشش قلیایی: الکترودهای با پوشش قلیایی از پرکاربردترین ها هستند زیرا در مقایسه با سایر الکترودها سرباره سبک تری ایجاد می کنند. قطبیت به کار رفته در این نوع الکترودها +DC است.
 • پوشش رتیلی: این نوع الکترودها با هر دو نوع قطبیت DC,AC قابل استفاده هستند؛ این نوع الکترودها برای انواع جوشکاری مستقیم، مایل و سربالا نیز قابل استفاده هستند. با الکترودهای پوشش رتیلی میتوان به قوس های الکتریکی بالا دست پیدا کرد و ترک های گرم بالا را پوشش داد.
 • پوشش رتیلی با پودر آهن: این نوع الکترودها نیز کاربردی شبیه به الکترودهای ریلی دارند. این نوع الکترود را با نام الکترود اکسید سیلیس نیز می شناسند.
قیمت الکترود - foulka.com

مشاهده لیست قیمت فنس توری

قیمت الکترود - foulka.com
 • پوشش سلولزی:
  این نوع الکترودها به دلیل ساختار منحصر به فرد و قدرت نفوذپذیری بالایی که دارند برای جوشکاری سرازیر مورد استفاده قرار می دهند.
  الکترودهای با پوشش سلولزی را در محفظه های مخصوص و نفوذ ناپذیر نگهداری می کنند تا پوشش سلولزی آن با رطوبت هوا واکنش نشان ندهد.
  خرید انواع الکترود باید بر اساس نوع جوشکاری صورت گیرد.

  الکترود ها را از نظر نوع ساخت به چند دسته تقسیم می شود؟

  1. چسبان: این نوع الکترود یکی از پرکاربردترین الکترود هاست زیرا در مدتی کوتاه رسوب می کند و پوشش تقریبا ضخیمی را روی سیم ایجاد می کند.
  2. کم هیدروژن: حتما نام این نوع الکترود هارا شنیده اید زیرا بسیار معروف هستند؛ همانطور که از اسم آن نیز مشخص است مقدار کمی هیدروژن در پوشش آن ها استفاده شده است.
  3. سریع انجماد: الکترود هایی که از این نوع هستند سرباره کمی ایجاد می کنند و در موقعیت های مختلف قوس بسیار قوی تشکیل می دهند.
  4. انجماد پر شده: ویژگی این الکترود ها فلاکش و پوشش سنگینی است که روی آن ها قرار دارد؛ به کمک این نوع میتوان سطوح یکنواخت ایجاد کرد.

قیمت الکترود

همه ی ما شاهد تغییرات و نوسانات لحظه ای قیمت انواع لوازم مصرفی هستیم و شما خوانندگان عزیز این مطلب درک می کنید که درج قیمت الکترود و سایر لوازم مصرفی، در چنین مطالبی بی فایده است زیرا قیمت ها مدام در حال تغییر هستند.
اگر چه نمی توانیم قیمت الکترود را درج کنیم اما میتوانیم بررسی کنیم چه عواملی روی قیمت الکترودها تاثیر می گذارد.

مشاهده لیست قیمت مفتول گالوانیزه

عوامل تاثیر گذار در قیمت الکترود

قیمت الکترود به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه خواهیم گفت.

قیمت الکترود به جنس فولاد به کار رفته در ساخت آن ها و جنس روکش (فلاکس) بستگی دارد.

البته عوامل دیگری مثل سایز، نوع استاندارد، برند محصول و نوع بسته بندی نیز روی قیمت الکترود تاثیر می گذارد.

 استاندارد AWS یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت الکترود است؛ ممکن است قیمت الکترودهایی که بر اساس دستورالعمل هایی که برای کنترل کیفی جوشکاری تعریف شده است، اندکی بالاتر باشد.

به طور کلی قیمت الکترودها بسیار مناسب است و چندان بالا نیست.

مشاهده لیست قیمت توری مرغی

برای مشاهده ویدیو فیلتر شکن خود را روشن کنید

سوالات متداول

 • پوشش اسیدی
 • پوشش قلیایی
 • پوشش رتیلی
 • پوشش رتیلی با پودر آهن
 • پوشش سلولزی
 1. چسبان: این نوع الکترود یکی از پرکاربردترین الکترود هاست زیرا در مدتی کوتاه رسوب می کند و پوشش تقریبا ضخیمی را روی سیم ایجاد می کند.
 2. کم هیدروژن: حتما نام این نوع الکترود هارا شنیده اید زیرا بسیار معروف هستند؛ همانطور که از اسم آن نیز مشخص است مقدار کمی هیدروژن در پوشش آن ها استفاده شده است.
 3. سریع انجماد: الکترود هایی که از این نوع هستند سرباره کمی ایجاد می کنند و در موقعیت های مختلف قوس بسیار قوی تشکیل می دهند.
 4. انجماد پر شده: ویژگی این الکترود ها فلاکش و پوشش سنگینی است که روی آن ها قرار دارد؛ به کمک این نوع میتوان سطوح یکنواخت ایجاد کرد.
به بالای صفحه بردن